Orhangazi Mah. 15. Yol Sok. U2 Blok No:13 Esenyurt/İstanbul (0212) 623 20 23
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Skupit LED Aydınlatma

Hakkımızda

Ural Elektronik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik ve elektronik sektöründe 25 yılı aşkın süredir üretim yapmakta; ayrıca kaliteye önem veren, yenilikçi ve özgün bir anlayış ile gelişimimizi sürdürerek güçlü bir marka olma yolunda önemli bir yol kat etmiş bulunmaktayız.

Elektronik ile ilgili her türlü malzemenin tasarım, mühendislik ve ürün yönetimi aşamalarında etkin rol oynayarak hizmetlerimizde her daim gelişimi ve yeniliği ön planda tutmaktayız. Tüm ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin dünya standartlarında olmasına, menşeinin belli olmasına, belgeli olmasına, kalitesinin onaylanmasına dikkat etmekteyiz.

2010 yılında LED aydınlatma sektörüne girmeye karar veren firmamız, 4 senelik ciddi bir arge ve tasarım çalışmasından sonra bu alanda üretimine başlamıştır. Çevreye dost üretimler ile güvenli yaşam alanları oluşturmak, daima önceliğimiz olmuştur.

Kalite anlayışımız; aydınlanma sektöründe fark yaratan ürünleri üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamak ve %100 memnuniyet sağlamaktır.

skupit

25+

Yıllık Deneyim

LED aydınlatma sektöründe 25 yılı aşkın deneyim.

30+

Ürün Seçenekleri

Yerli üretim iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri.

980+

Proje

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce başarılı proje.

%100

Memnuniyet

Garantili ve uzun ömürlü ürünlerimizle yüksek müşteri memnuniyeti.

Skupit Led

Tasarım

Firmamız ürün tasarımında tamamen özgün ve yenilikçi bir anlayış ile hareket eder.

Tasarım sürecinde belli adımlar takip edilerek ürünün doğru bir yapı üzerine kurgulanmasına özen gösterilir. Bu sürece problemin tanımını belirleyerek başlanır. Problem tanımı ürünün özelliklerini, formunu, fiyatını vb. belirleyecek olan ilk noktadır. Tanım yapıldıktan sonra konu ile ilgili mevcut çözümler eksileri ve artıları ile incelenerek sonuçlar çıkarılır. Malzeme, komponent, fiyat araştırması da bu sürecin bir parçasıdır. Elde edilen verilerin ışığında yeni ürüne iskelet olacak ana fikirler oluşur. Oluşan fikirlerin kağıt ve 3 boyutlu bilgisayar programları üzerinde görsel form arayışları ve çözüme en uygun fiziki görüntüleri oluşturulur. Oluşturulan görsellerin uygulamadaki performansını görmek için gerektiğinde 3d prototipler oluşturarak deneyler yapılır.

Süreç tamamlandığında ortaya çıkan nihai ürün artık kalıp üretimi için hazırdır.

Ar-Ge

Araştırma ve geliştirme birimi bir firmanın belki de en önemli bölümüdür.

Konu ile ilgili yaptığı araştırmalar, oluşturulan dokümanlar, komponent seçimleri, üretim öncesi ve sonrası çalışma ve güvenlik testleri, yapılacak yatırımlar için bir güven zemini ve teminat oluşturur. Firmamız bu konuda kendi alanlarında deneyimli insanlarla çalışarak AR-GE sürecini istikrarlı bir şekilde yürütür.

Tasarım birimi ile birlikte çalışarak en doğru ürünü yüksek kalite komponentler kullanarak, en yenilikçi üretim yöntemleri ile kısa zamanda üretmenin çabası ile sürekli kendini geliştirerek çalışmalarını yürütür.

Ural Elektronik
Ural Aydinlatma

Üretim

Bir üretimi iyi yapan en önemli şartlar yüksek teknoloji kullanımı, kaliteli ekipman ve deneyimli personeldir.

Firmamız bu anlamda ürünün kalıp üretiminden son montajına kadar bütün süreçlerinde kaliteyi ve istikrarı sağlayacak bir yapı ile donanmıştır. Kendi bünyemizde bulunan kalıp atölyemizde tasarım ve arge süreçleri tamamlanmış ürünlerin kalıplarını yılların deneyimi ve yüksek teknoloji makineler ile gerçekleştiriyoruz. Plastik parça üretimlerini yine bünyemizde bulunan plastik enjeksiyon bölümümüzde gerçekleştiriyoruz. Üretimlerimizde kullandığımız elektronik komponent içeren kartlar SMD dizgi hattımızda dünya standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Montaj bölümlerinde kullanılan aparat ve makineler tamamen o işe özel olarak yine kendi bünyemizde imal edilmiştir.

Bu şekilde üretimde aksamaya neden olacak her hangi bir soruna hızla müdahale edip sürecin kesintisiz devam etmesini sağlayabiliyoruz.

Test

Firmamızın üretim politikasında öncelik uzun ömürlü, müşteriyi mağdur etmeyecek ürünler üretilmektedir.

Bu yüzden üretimlerimizde AR-GE ve montaj sonrası çalışma ve güvenlik testlerini çok önemsiyoruz. İlk aşamada testlerimizi veri elde etmek için yaparız. Çünkü bu veriler içerisinde olumsuz olanlar, bir tasarım problemi olarak sürecin ilk çıkış noktasını oluşturur. Geliştirmeler ile beraber bu testler tekrar tekrar yapılır. Yaptığımız testler ürün tasarımı ve yapılan yatırımın doğruluğu ile ilgili sağlama sunar. Ürünlerimize mevcut standartların üstünde yer alan şartlarda testler uygularız.

Akredite laboratuvar testlerine ilaveten yaptığımız bu testler ürüne olan güven ve yatırımın doğruluğunu onaylamak adına sürekli gerçekleştirdiğimiz bir uygulamadır.

Led Aydinlatma
Led Armatur

Montaj

Firmamız ISO 9001 kalite standardında üretim yapmaktadır.

Üretimi standart ve istikrarlı hale getirecek işe özel aparat ve makinelerimiz kesintisiz ve hızlı üretimi garantilemektedir. Her aşamada kontrol ve gözlem ile montajın kusursuz olması için özen gösterilir. Deneyimli personelimiz her türlü soruna hızla ve etkin bir şekilde müdahale ederek üretim akışının istikrarını garantiler.

Bünyemizde yer alan kalıp atölyemizde ihyacımız olan her türlü aparat ve makineyi üreterek gerektiğinde pilot üretimlere de cevap verebilmekteyiz.

Skupit LED Aydınlatma'yı Yakından Tanıyın!

İmalat alanımızdan, üretim ve montaj süreçlerimizden, dizgi atölyemizden, ofis ve çalışma alanlarımızdan fotoğraflar...

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Referanslar - Skupit LED Aydınlatma Ürünlerini Tercih Eden Firmalar

Skupit LED Aydınlatma olarak bugüne kadar fabrikalardan otellere, AVM’lerden stadyumlara kadar pek çok mekana ve projeye özel çözümler ürettik. Kurumsal partnerlerimiz ve hizmet verdiğimiz firmalardan bazıları:

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 623 20 23